Store Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego klienta, międzynarodowej marki z branży fashion poszukujemy osoby na stanowisko Store Manager.

Store ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie sklepem stacjonarnym, personelem, gospodarką materiałową, VM oraz sprzedażą
  • Odpowiedzialność za powierzone projekty (np. przebudowa działu)
  • Współpraca z podległymi managerami i zespołami
  • Analiza wyników sklepu
  • Analiza rynku
  • Współpraca z działem zakupów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najchętniej w branży modowej
  • Mile widziane ukończone studia w zakresie zarządzania
  • Myślenie strategicznie i analitycznie
  • Pewność siebie
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość  do zmiany miejsca zamieszkania (relokacja)

Oferujemy:

  • onboarding, szkolenia dla pracowników
  • strój służbowy, skompletowany spośród marek dostępnych w sklepie
  • dofinansowanie wypoczynku (wczasy pod gruszą) oraz karty MULTISPORT
  • program poleceń pracowniczych
  • świeże owoce, kawa i herbata
  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • opiekę medyczną w LUX MED
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.