Stażystka/Stażysta w agencji marketingowej - branża farmaceutyczna

Neo-vinci Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz uczestniczyć w realizacji projektów dla znanych firm farmaceutycznych oraz renomowanych towarzystw naukowych, pomagać w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych, lubisz wyzwania i jesteś osobą kreatywną - ten staż jest dla Ciebie.

  • Wsparcie zespołu w powadzenie projektów marketingowych.
  • Pomoc w tworzeniu prezentacji, raportów, wspomaganie bieżącej pracy zespołu.
  • Pomoc w prowadzeniu profili social media.

Wymagania

  • Zainteresowanie branżą farmaceutyczną lub/i medyczną będzie dodatkowym atutem,
  • Zainteresowanie marketingiem online
  • Zdolności organizacyjne
  • Terminowość
  • Znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na nowe i ciekawe projekty

Prezentacja firmy

NEO-VINCI sp. z o.o. <br/> <br/>www.neovinci.pl <br/> <br/>Neo-Vinci to ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praktyki / Staż