Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

Stażysta w Zespole Analityków Kredytowych Klientów Korporacyjnych

Warszawa, mazowieckie

Credit Agricole Bank Polska

Opis stanowiska pracy

Twoja Rola

Wspierasz w codziennej pracy Zespół Analityków Kredytowych:

  • uczestniczysz w przygotowaniu wniosków kredytowych
  • analizujesz sytuację ekonomiczno-finansową średnich i dużych przedsiębiorstw
  • wykonujesz inne zadania wspierające Zespół w codziennej pracy

Twój Zespół

Dołączysz do zespołu analityków oraz menedżerów sprzedaży, którzy przygotowują analizy finansowe średnich i dużych przedsiębiorstw.

Pracujecie w języku angielskim, w dedykowanych systemach oceny ryzyka kredytowego.

Twoje Doświadczenie i Umiejętności

  • jesteś studentem lub absolwentem studiów na kierunkach: ekonomia, finanse i bankowość, rachunkowość
  • interesujesz się analizą finansową
  • b. dobrze znasz język angielski
  • masz umiejętność syntezy i wnioskowania

Wymagania

Nasza oferta:

Stabilność - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Rozwój - system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Benefity - karta benefit oraz prywatna opieka medyczna

Możliwości - realna możliwość awansów wewnętrznych

Credit Agricole Bank Polska S.A. zatrudnia około 5 tysięcy pracowników, którzy wspólnie... realizują nasze zobowiązania wobec klientów: wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność. Jesteśmy częścią francuskiej grupy finansowej Crédit Agricole o ponad 100-letniej tradycji. Grupa działa na terenie 70 krajów i jest jednym z dziesięciu największych uczestników międzynarodowego rynku bankowego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż