Stażysta w dziale rekrutacji

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie konsultantów ds. Rekrutacji w codziennych obowiązkach
  • Przygotowywanie ogłoszeń o pracę
  • Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych oraz na portalach społecznościowych
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy min. 30h w tygodniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy

Benefity:

Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji

Udział w projektach pełnych wyzwań

Możliwość zatrudnienia na stałe

atrakcyjne wynagrodzenie

Grafton Recruitment jest irlandzką firmą rekrutacyjną założoną w 1982 r. Od tego czasu... Grafton notuje stały wzrost i posiada obecnie 80 oddziałów w 19 krajach (m.in. Wielkiej Brytanii , Polsce, Czechach, Portugalii, Chile, na Węgrzech).
Na polskim rynku działamy już od 1997 roku i wciąż się rozwijamy. Do naszej warszawskiej centrali dołączyły kolejno biura w Poznaniu (poznan@grafton.pl), Wrocławiu (wroclaw@grafton.pl), Krakowie (krakow@grafton.pl) i Katowicach (katowice@grafton.pl). Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin (m.in. Sprzedaży, Marketingu, Inżynierii, IT, Finansów, Prawa, HR).
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.grafton.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż