Stażysta w Dziale Rekrutacji

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Staż w Dziale Rekrutacji

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Aktualnie poszukujemy ambitnej osoby, która chciałaby się rozwijać w dziedzinie miękkiego HR w ramach wewnętrznych struktur firmy, na stanowisko:

Warszawa

Czego nauczysz się podczas stażu?

  • samodzielnie redagować i publikować ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • prowadzić procesy rekrutacyjne z wykorzystaniem różnych źródeł dotarcia do kandydatów
  • prowadzić telefoniczne i bezpośrednie rozmowy z kandydatami do pracy
  • tworzyć oceny pracownicze i ścieżki rozwoju

Wymagania

 Czego oczekujemy?

  • statusu studenta - mile widziane kierunki związane z ZZL (zarządzanie, psychologia, socjologia)
  • dyspozycyjności min. 20 godzin w tygodniu
  • zainteresowania HR i chęci rozwoju zawodowego w tym zakresie
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość stałego zatrudnienia po 3- miesięcznym stażu w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • ciekawe, rozwojowe, samodzielne zadania projektowe
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy
  • elestyczne godziny i możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni

Chciałbyś pracować w HR? Wyślij do nas swoje CV!

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja