Stażysta/tka w Zespole Rekrutacji

Generali

Warszawa, mazowieckie

Generali

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie specjalistów w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • Budowanie długofalowych relacji z kandydatami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Doświadczenie w pracy w firmie doradztwa personalnego lub w dziale rekrutacji (mile widziane)
  • Znajomość zagadnień związanych z rekrutacją i selekcją
  • Pomysłowość i dociekliwość
  • Dokładność oraz przywiązanie do szczegółów
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie rekrutacji i selekcji w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
  • Wsparcie merytoryczne specjalistów z Zespołu Rekrutacji
  • Praca w przyjaznym, pomocnym i pełnym pasji Zespole
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Współpraca na podstawie umowy zlecenie (na okres 3 miesięcy)
Generali