Stażysta/ka w Dziale HR

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu branży FMCG poszukujemy:

Warszawa - Wilanów

Zadania:

Wsparcie zespołu HR m.in.:

• organizacji szkoleń

• projektach rekrutacyjnych i obsłudze systemu rekrutacyjnego,

• współtworzeniu komunikacji wewnętrznej,

• w działaniach Employer Branding (m.in. targi pracy, warsztaty na uczelniach),

• w zakresie administracji personalnej

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

• student 4-5 roku lub absolwentów studiów ekonomicznych lub Zarządzania Zasobami Ludzkimi

• biegła obsługa pakietu MS Office (Excel/Power Point),

• proaktywność i zdolności analityczne

• dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

• 6 miesięczny płatny staż w dziale HR

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• możliwość poznania funkcji Działu HR w dużej międzynarodowej organizacji

• branie udziału w interesujących projektach HR

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
6 miesięcy
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż