Stażysta do działu Mediów

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta do działu MediówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżąca obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • przyjmowanie i realizacja zamówień, akceptacja ogłoszeń
  • wprowadzanie, kategoryzacja i publikacja ogłoszeń internetowych
  • administrowanie napływającymi aplikacjami
  • obsługa systemów extranetowych
  • pomoc administracyjna: wprowadzanie danych, opracowywanie raportów, wysyłka faktur
  • pomoc/nauka przy pracach graficznych dla klientów i marketingu (Quark, Illustrator, Photoshop)
  • aktywna sprzedaż telefoniczna

Wymagania:

  • status studenta
  • dobra znajomość Internetu (jobboardy, wyszukiwarki, portale społecznościowe)
  • znajomość programu Excel
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na cały bądź część etatu
  • odpowiedzialną pracę w oparciu o nowoczesne narzędzia internetowe
  • zdobycie doświadczenia w zakresie współpracy z mediami, obsługi klienta oraz usług HR
  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie oraz poznania specyfiki branży doradztwa personalnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.