Staż w Zespole Komunikacji Wewnętrznej

Skanska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Skanska to:

  • ponad 125 lat światowego doświadczenia
  • największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
  • działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
  • od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Będziesz zajmować się:

  • wsparciem redakcyjnym przy opracowywaniu tekstów do mediów wewnętrznych
  • wsparciem przy planowaniu i realizacji kampanii komunikacji wewnętrznej
  • wsparciem w administracji intranetowej strony www
  • wsparciem w administrowaniu telewizją wewnętrzną