Staż w Dziale Rozliczeń Kontraktów z NFZ

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie jest istniejącą od 2002 r. firmą doradczą o ugruntowanej pozycji na rynku rozliczania świadczeń zdrowotnych. MBRK świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rozliczeń, przygotowywania ofert, obsługi informatycznej i prawnej dla Podmiotów Leczniczych. MBRK pomaga także swoim Klientom w powoływaniu ośrodków ochrony zdrowia oraz opracowywaniu strategii prowadzenia działalności.

Zaprasza studentów studiów niestacjonarnych o kierunkach:

- Ekonomia
- Finanse i Rachunkowość
- Zdrowie Publiczne
- Matematyka
- Administracja

do wzięcia udziału w rekrutacji na płatny, trzymiesięczny staż w Dziale Rozliczeń Kontraktów z NFZ.

Główne zadania:
- praca z systemami informatycznymi wspomagającymi rozliczenia świadczeń medycznych
- weryfikacja poprawności danych
- poprawa błędów sprawozdawczych
- prowadzenie korespondencji z NFZ
- kontakt z klientami firmy

Stażysta zdobędzie wiedzę i umiejętności z zakresu rozliczeń kontraktów z NFZ.

Pomyślne zakończenie stażu umożliwia podjęcie stałej współpracy.

Prezentacja firmy

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów jest liderem usług doradczych i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż