Staż w Dziale Rekrutacji Personelu

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• udział w pozyskiwaniu kandydatów do pracy zgodnie z poszukiwanym profilem

• pomoc w przygotowywaniu treści ogłoszeń i zamieszczaniu ich na portalach z ofertami pracy

• pomoc w poszukiwaniu kandydatów za pomocą narzędzi social media

• udział w weryfikacji i selekcji aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem

• udział w spotkaniach rekrutacyjnych

• raportowanie z wykonanych działań

Wymagania:

• student studiów zaocznych lub absolwent na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia biznesu itp.

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• otwartość i wysoka kultura osobista

• dobra organizacja czasu pracy

• dobra znajomość MS Office

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• płatny staż w ramach umowy zlecenia z perspektywą stałego zatrudnienia

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach dużej firmy medycznej

• przyjazne środowisko pracy

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i... doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach
dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja / Sekretariat