Starszy Tester

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1091834

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego naszego kluczowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Stawka: 400 – 600 netto PLN + VAT/ dziennie

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów manualnych;
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;
  • Udział we wdrażaniu oprogramowania;
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów;
  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania;
  • Współpraca z testerami biznesowymi klienta;
  • Zarządzanie małymi zespołami testerów (do 5 osób)

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe;
  • Certyfikat ISTQB/ISEB;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów, np: JIRA, Zephyr;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z narzędzami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver lub pokrewne;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych;
  • Praktyczna wiedza w zakresie Java/JavaScript/XML/WebServices;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

Oferujemy:

  • Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy;
  • Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia);
  • Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy;
  • Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland