Starszy specjalista w Wydziale Informatyki

Polski Komitet Normalizacyjny

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

nr referencyjny: WZL.110.15.2019/WIF

Polski Komitet Normalizacyjny, ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Starszy specjalista w Wydziale Informatyki

Liczba osób: 1, wymiar etatu: 1, umowa na okres próbny.

Główne obowiązki:

  1. Administracja systemem Active Directory (AD), oraz systemu SCCM.
  2. Wdrażanie nowego oprogramowania i nowych rozwiązań sprzętowych.
  3. Doraźna pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z wdrażaniem nowego sprzętu i oprogramowania oraz jego modyfikacja.
  4. Doraźna pomoc przy serwisowaniu sprzętu komputerowego.
  5. Doraźna pomoc oraz udzielanie konsultacji pracownikom PKN w problemach związanych z bieżącą eksploatacją oprogramowania i sprzętu IT.
  6. Analiza i określenie potrzeb PKN w zakresie licencji oraz sprawnego funkcjonowania serwerów i sieci komputerowej.
  7. Opracowanie pomocniczych projektów informatycznych.
  8. Współpraca w zakresie opracowywania specyfikacji technicznych na sprzęt, systemy i oprogramowanie IT.
  9. Prowadzenie analizy mierników procesów informatycznych i inicjowanie działań mających na celu poprawę sytuacji.

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie średnie techniczne (w przypadku studentów kierunku Informatyka lub pokrewnych wystarczy średnie).
  2. Doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim 5 lat.
  3. Zakres wiedzy: Systemy operacyjne: Windows 7 / 10, Windows Serwer, Oprogramowanie MS Office Usługi, katalogowe Active Directory, SCCM.
  4. Język angielski w stopniu podstawowym.
  5. Biegła znajomość obsługi komputera.
  6. Umiejętność samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów związanych z awariami komputerów i oprogramowania.
  7. Kursy i szkolenia z zakresu: Windows 7 / 10, Administracja Windows Serwer.

Wymagania pożądane:

  1. Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
  2. Doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym 3 lata.
  3. Zakres wiedzy: Kaspersky Security Center, SafeQ, systemy operacyjne z rodziny Linux, urządzenia sieciowe CISCO.
  4. Język angielski w stopniu zaawansowanym.
  7. Kursy i szkolenia z zakresu: Administracja SCCM.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny.
  2. CV.
  3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy i doświadczenie zawodowe.
  4. Oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania ze strony www.pkn.pl, https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pkn).

Dokumenty należy składać, w formie papierowej, w zaklejonej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata do pracy oraz numerem referencyjnym ogłoszenia w terminie do dnia 31.07.2019 r. (decyduje data napływu oferty do PKN) za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej na adres: Polski Komitet Normalizacyjny, ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa lub osobiście w Kancelarii Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, ul. Świętokrzyska 14 w Warszawie, I piętro, pok. nr 108.

Inne informacje: Oferty niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Prezes PKN ma prawo wstrzymać lub unieważnić postępowanie rekrutacyjne na każdym jego etapie. Oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni w PKN są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia zakończenia postępowania.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości