Starszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości (Sektor Spożywczy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę i prowadzenie działań związanych z wdrożeniem, utrzymaniem i doskonaleniem sytemu zapewnienia jakości poprzez zapewnienie jakości i bezpieczeństwa wyrobów produkowanych lub wprowadzanych do obrotu przez firmę (produktów spożywczych).

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- międzynarodowej organizacji z sektora FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości.

Opis stanowiska

  • Zapewnianie jakości i bezpieczeństwa produktów i wyrobów zgodnie ze standardami jakości, wymaganiami prawnymi i wytycznymi korporacyjnymi
  • Współudział przy wdrażaniu i doskonaleniu oraz weryfikacji SZBŻ(HACCP/ISO)
  • Współpraca od strony jakościowej w zakresie spełnienia norm, wymagań prawnych i korporacyjnych z działami wewnętrznymi oraz dostawcami przy wdrażaniu nowych procesów, produktów, dostawców oraz w przygotowywaniu akcji promocyjnych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Kontakt oraz wsparcie merytoryczne pracowników firmy w trakcie przeprowadzanych kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarna, Państwową Inspekcję Handlową
  • Monitorowanie zmian przepisów:prawa żywnościowego, dotyczącego wyrobów medycznych i gospodarki odpadami
  • Prowadzenie szkoleń i szerzenie świadomości jakościowej wśród pracowników firmy
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze jakości w sektorze FMCG
  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością
  • Pragmatyczne podejście do doskonalenia dokumentacji systemów i procesów
  • Zaawansowana znajomość pakietu office
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Rolę pełną wyzwań w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Premie roczną uzależnioną od realizacji celów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page