Starszy specjalista ds. zakupów / Kupiec

Warszawa, mazowieckie

Xella Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Definiowanie strategii działania w danej grupie zakupowej,
  • Analiza i monitorowanie trendów i rynku dostawców,
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami,
  • Negocjacje z dostawcami i ustalanie warunków współpracy,
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych,
  • Realizacja targetów oszczędnościowych,
  • Nadzorowanie przebiegu procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami w danej kategorii,
  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi w celu realizacji potrzeb produkcyjnych i inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku w zakupach produkcyjnych (mile widziane na rzecz kilku zakładów produkcyjnych),
  • Bardzo dobra znajomość dostawców branży mechanicznej i automatycznej,
  • Znajomość procedur zakupowych i doświadczenie w globalnych projektach zakupowych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP-em,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego),
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami lub aktywny udział w pracy zespołów projektowych przy projektach inwestycyjnych w dużych organizacjach.

Oferujemy Ci w zamian:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach działowych oraz międzynarodowych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej ENEL-MED, karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych, w tym w zajęciach z języka angielskiego,
  • Pracę w przyjaznym zespole, komfortowe warunki pracy i miłą atmosferę :)

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów ... budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl,
www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Zakupy / Zaopatrzenie , Praca Praca na produkcji