Starszy Specjalista ds. Szkoleń w Obszarze Jakości

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny za:

  • prowadzenie szkoleńz zakresu modeli sprzedaży, jakości obsługi klienta,
  • projektowanie scenariuszy i programów szkoleniowych, tworzenie modeli jakościowo-sprzedażowych i rozwiązań zwiększających satysfakcję klientów ze współpracy z Bankiem
  • analizę wyników realizowanych badań z zakresu Customer Experience i przygotowywanie rekomendacji dla procesów / procedur / produktów Banku w celu poprawy jakości obsługi Klientów,
  • opiniowanie procedur i formularzy dla Klientów a także standardów podwyższających satysfakcję Klientów,
  • poszukiwanie, analizowanie i prezentowanie informacji wewnętrznej i zewnętrznej dotyczącej trendów rynkowych, rozwiązań stosowanych w innych instytucjach finansowych, benchmarków itp. z zakresu Customer Experience.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego – ekonomia, bankowość, rachunkowość lub pokrewne,
  • doświadczenia zawodowego w banku (obszar sprzedaży, produktów, jakości, wsparciae sprzedaży),
  • wiedzy dotyczącej projektowania i prowadzenia szkoleń (mile widziane z zakresu badań marketingowych i jakości obsługi Klienta),
  • praktycznej znajomości narzędzi pakietu Microsoft Office,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • kreatywności i innowacyjności w działaniu,
  • umiejętności jasnego i rzeczowego argumentowania, .
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • pozytywnego nastawienia do realizowanych zadań.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w energicznym i ambitnym zespole

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia