Starszy Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1101726

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży telco poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
STARSZY SPECJALISTA DS. ROZWOJU SYSTEMÓW IT

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 600 - 700 zł netto + VAT/dzień

Zadania:
  • Rozwój i zarządzanie systemami informatycznymi wspierającymi procesy biznesowe oraz zapewnienie technologicznej innowacyjności zaproponowanych rozwiązań
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w obszarze podlegających systemów
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz z dostawcami zewnętrznymi, w tym zamawianie, nadzorowanie i odbiór zleconych do wykonania prac
  • Wsparcie w procesie testów i wdrażania nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne
  • Wsparcie jednostek odpowiedzialnych za utrzymanie systemów w rozwiązaniu problemów
  • Monitoring działania systemów produkcyjnych

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle (SQL oraz PL/SQL)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych WebLogic
  • Mile widziana znajomość UML oraz narzędzi projektowych: Enterprise Architect
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne, umiejętność dotarcia do niezwerbalizowanych wymagań klienta wewnętrznego
  • Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań (projekty R&D)
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland