Starszy Specjalista ds Podatków

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Podatków.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG/Medycznej.

Opis stanowiska

  • Analiza i interpretacja przepisów oraz regulacji podatkowych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami podatkowymi
  • Dbanie o poprawność deklaracji podatkowych
  • Praca w zakresie doradztwa podatkowego oraz rola partnera biznesowego dla pozostałych działów w organizacji
  • Ustalanie priorytetów dla pozostałych członków zespołu podatkowego
  • Praca w zakresie projektów usprawniających procesy w firmie
  • Poszukiwanie obszarów do poprawy oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań podatkowych w firmie
  • Współpraca z zewnętrznymi oraz wewnętrznymi audytorami podatkowymi
  • Zapewnienie aktualnej wiedzy merytorycznej w zakresie podatków dla pozostałych działów w firmie
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji w firmie na temat zmian w przepisach prawnych które mają wpływ na decyzje biznesowe

Profil kandydata

Kila lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Płynny język angielski
Umiejętność współpracy zespołowej
Doświadczenie w pracy na programie SAP (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet świadczeń socjalnych i zdrowotnych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page