(Starszy) Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego, dynamicznie rozwijającego się towarzystwa ubezpieczeniowego, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

(Starszy) Specjalista ds. Ochrony Danych OsobowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w projektach w zakresie związanym z ochroną danych osobowych;
  • Opiniowanie oraz projektowanie umów, regulaminów, dokumentów wewnętrznych spółki w zakresie zgodności z przepisami prawa;
  • Wdrażanie dokumentacji;
  • Współpraca z organami nadzoru, w tym przygotowanie odpowiedzi na pisma kierowane przez organy oraz udział w kontrolach;
  • Przeprowadzanie audytów ochrony danych osobowych;
  • Prowadzenie rejestrów i dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony danych osobowych.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z ochroną danych osobowych;
  • Wykształcenia wyższego (preferowane: prawo lub ekonomia);
  • Dobrej znajomości przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (w tym RODO);
  • Umiejętność analizy zapisów umów pod kątem ich zgodności z przepisami praca;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych;
  • Dokładność i sumienność;
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa.

Oferujemy:

  • Umowę o prace w stabilnej międzynarodowej firmie;
  • Pakiet benefitów;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.