Starszy specjalista ds. eksportu - branża techniczna

Bielsko-Biała, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-6-59390

Dla naszego Klienta - firmy z branży elektroenergetycznej - w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko - Starszego specjalisty ds. eksportu (j. angielski + j. rosyjski).

Lokalizacja pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

- koordynowanie procesu sprzedażowego (ofertowanie, potwierdzanie i realizacja zamówień, kontrola dostaw oraz działania gwarancyjne),
- pozyskiwanie klientów z branży elektroenergetycznej,
- przygotowywanie ofert przetargowych,
- realizacja planów sprzedaży,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- badania rynku, monitorowanie konkurencji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra znajomość języka rosyjskiego - mile widziana,
- doświadczenie zawodowe w dziedzinie sprzedaży/doradztwa technicznego/obsługi klienta,
- znajomość produktów i zagadnień z zakresu osprzętu elektroenergetycznego będzie dużym atutem,
- prawo jazdy kat. B.

Korzyści:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjny pakiet szkoleń,
- ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta