Starszy Specjalista ds. E-commerce - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - Właściciela multibrandowego sklepu internetowego posiadającego w swojej ofercie odzież, obuwie oraz akcesoria znanych polskich i zagranicznych marek, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. E-commerceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych
  • wybór i selekcja produktów skierowanych na akcje marketingowe
  • planowaniu i realizacji długofalowych akcji SEO/SEM przy współpracy z agencjami
  • współpraca z grafikami
  • opracowywanie koncepcji materiałów graficznych
  • współpraca z copywriterami,
  • analizy i raportowanie wyników przeprowadzanych kampanii
  • prowadzenie działań remarketingowych oraz email marketing,
  • przygotowywanie i korekta materiałów marketingowych
  • przygotowywanie tekstów na potrzeby kampanii
  • prowadzenie kampanii na platformach zewnętrznych
  • wdrażanie nowych narzędzi

Wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości programów takich jak Google Analytics, Facebook Business, Google Ads, itp.
  • znajomości zagadnień w branży e-commerce
  • kreatywności, komunikatywności, samodzielności
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego

Klient oferuje:

  • Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.