Starszy Specjalista ds. Biznesowych /Senior Business Support

SourceByNet Poland Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma eksportowa w branży meblowej zatrudni w biurze zakupowym w Warszawie

Starszego Specjalistę ds. Biznesowych /Senior Business Support

obowiązki:

  • administracja i koordynacja czynności przy tworzeniu ofert,
  • bieżąca komunikacja z kontrahentami przy obsłudze zamówień,
  • wspieranie działań komercyjnych i zarządzanie dokumentami,
  • wspieranie administracyjne działań kontroli jakości

oczekiwane:

  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność;
  • znajomość języka angielskiego;
  • robocza biegłość w obsłudze aplikacjach biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w handlu /eksporcie / logistyce .

Oferujemy pracę stacjonarną na umowę stałą po okresie próbnym,

Telefon do kontaktu dla kandydatów (+ 48) 605 313 512

CV prześlij za pomocą funkcji „APLIKUJ”.

Prezentacja firmy

SOURCEBYNET POLAND SP. Z O.O. <br/>Międzynarodowa firma eksportowa w bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis