Starsza/y Księgowa/y / Team Leader

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1148320

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży nieruchomości, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Starsza/y Księgowa/y, Team Leadera niewielkiego zespołu księgowego..

Twoje nowe obowiązki
Do obowiązków będzie należeć nadzór nad procesami księgowymi, aktualizacja procesów oraz wprowadzanie nowych rozwiązań usprawniających codzienną pracę. Starsza/y Księgowa/y będzie odpowiedzialna/y za sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, śledzenie aktualnych zmian podatkowych i adaptację ich w ramach działań zespołu księgowości.
Do kluczowych zadań będzie należało zarządzanie niewielkim zespołem księgowych, weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS).

Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego kierunkowego: finanse, rachunkowość, ekonomia, biegłej znajomości przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowej (3-5 lat). Idealny Kandydat posiada bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz potrafi posługiwać się j. angielskim w stopniu komunikatywnym. Znajomość systemu NAVISION będzie atutem.

Czego możesz się spodziewać w zamian?
Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w międzynarodowej organizacji na rozwojowym oraz samodzielnym stanowisku oraz prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland