Starsza Księgowa/Starszy Księgowy/Accountant z językiem angielskim

Elettric 80 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Elettric 80 Sp. z o.o. Elettric 80 Sp. z o.o. Elettric 80 Sp. z o.o.
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych stosowanych w przemyśle. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Poza tym firma ma swoje oddziały w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo - LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.

Aby sprostać rosnącym potrzebom automatyzacji procesów produkcyjnych na świecie Elettric80 Sp. z o. o. Kraków Polska poszukuje inżynierów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (3 lub 5 -letnie) (kierunki: Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie itp.)
  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości
  • dobra, praktyczna znajomość zasad finansowo - księgowych
  • znajomość przepisów dotyczących podatku dochodowego, VAT
  • mile widziana znajomość systemu księgowego SAP;
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia Środki Trwałe
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu dobrym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • analiza i uzgadnianie sald
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie raportów dla GUS, NBP
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • realizowanie płatności w systemie bankowym

Co oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • doskonalenie umiejętności językowych
  • karta Fitness
  • dodatkowe godziny wolnego
  • prywatna opieka medyczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Więcej informacji o Elettric80 na www.elettric80.com