Starsza Księgowa (M/K)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie pracować bezpośrednio z Główną Księgową i będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości jednej ze spółek z grupy. Kluczowym elementem jest tutaj bardzo dobra znajomość funkcjonowania podatków (szczególnie VAT) w branży usługowej. Mile widziane jest doświadczenie w branży mediowo - reklamowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży mediowo - reklamowej z siedzibą w południowej części Warszawy.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Rozliczanie podatków VAT i CIT
  • Rozliczanie podatku odroczonego
  • Odpowiedzialność za sprawdzanie czy występuje obowiązek poniesienia kosztu podatku u źródła
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych
  • Analiza poprawności księgowań
  • Dokonywanie księgowań w księdze głównej
  • Współpraca z firmą zewnętrzną przy tworzeniu dokumentacji cen transferowych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowym na samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży mediowo - reklamowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SCALA
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy

Nasz klient oferuje świetną atmosferę pracy, rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page