Stanowisko ds. wsparcia i rozwoju wdrażania zmian w PUE i platformie SharePoint

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

 Wymagania niezbędne:
- wykształcenie średnie
- minimum 3 lata stażu pracy

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe (informatyka)
- studia podyplomowe - systemy informatyczne
- minimum 2 lata pracy związanej z administrowaniem aplikacjami na systemach Unix lub Linux, Postgres lub Informix, MS SQL Server lub SharePoint

 Wymagania dodatkowe
- umiejętność obsługi MS Office na poziomie zaawansowanym
- orientacja na cel
- orientacja na jakość
- komunikacja
- współpraca
- elastyczność
- nastawienie na rozwój
- umiejętność podejmowania decyzji
- umiejętność rozwiązywania problemów
- innowacyjność

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

- monitoruje środowiska SharePoint
- opracowuje, opiniuje i wdraża dokumenty i standardy eksploatacyjne w zakresie zadań związanych z eksploatacją, udostępnieniem i przetwarzaniem danych w ramach SharePoint
- rozlicza usługi wsparcia utrzymania, świadczone przez dostawców zewnętrznych oraz wykonuje inne zadania związane z utrzymaniem i przetwarzaniem danych w ramach PUE
- uczestniczy w testach i wdrożeniach rozwiązań dla SharePoint

Wymagane dokumenty
- CV
- list motywacyjny
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy lub zaświadczenia o zatrudnieniu zawierającego okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy