Stanowisko ds. administrowania systemami HR

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:
- administracja modułem SAP HR w Zakładzie
- administracja modułem SAP NetWeaver Portal w Zakładzie
- administracja modułem SAP BW w obszarze HR w Zakładzie
- nadzór i koordynacja prac związanych z eksploatacją SAP HR w Zakładzie
- zarządzanie uprawnieniami w obszarze SAP HR i SAP NetWeaver Portal w Zakładzie

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie zawodowe związane z administrowaniem lub wdrażaniem aplikacji

Mile widziane:
- doświadczenie zawodowe związane z administrowaniem aplikacją SAP lub jej wdrażaniem

Wymagania dodatkowe:
- znajomość funkcjonowania SAP NetWeaver Portal
- znajomość przepisów prawa pracy
- znajomość pakietu MS Office
- znajomość ustawy o ochronie danych osobowych i rozporządzeń do tej ustawy
- orientacja na cel
- orientacja na jakość
- umiejętność komunikacji
- umiejętność współpracy
- elastyczność
- nastawienie na rozwój
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- umiejętność rozwiązywania problemów
- innowacyjność
- umiejętność podejmowania decyzji

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny
- skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
- skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje:
- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną w siedzibie Centrali ZUS lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line)
- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
- przesłanych dokumentów nie zwracamy
- oferty niekompletne, niepodpisane oraz bez wymaganych i podpisanych oświadczeń nie będą rozpatrywane
- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane
- oferty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych formach szkoleń, warsztatów itp.
- bogaty pakiet benefitów (karty sportowe, dofinansowanie urlopu, nauki i kultury)
system premiowy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:
- sprzęt komputerowy,
- sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:
- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
- wiążą się z bezpośrednim kontaktem z wewnętrznym klientem ZUS,
- budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze,
- miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
- wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, natomiast drzwi do budynku, w którym zlokalizowane jest stanowisko pracy nie otwierają się automatycznie,
- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.