SQL DEVELOPER

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
SQL DEVELOPERMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • tworzenie raportów na potrzeby klienta
  • modyfikowanie produktów firmowych lub systemów klienta/ wewnętrznych w celu spełnienia potrzeb klienta lub użytkownika końcowego
  • wsparcie w badaniach i analizach istniejących systemów i wymagań programowych
  • analiza danych w celu obsługi wewnętrznych i zewnętrznych potrzeb projektu
  • tworzenie podstawowej dokumentacji w zadaniach roboczych, takich jak kod programu

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • znajomość TIBCO Data Virtualization
  • mile widziane doświadczenie z narzędziami ETL

Oferujemy:
  • długofalowy projekt z dużą skalą projektów, w dalszej perspektywie możliwość rotacji między nimi
  • forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • wynagrodzenie: B2B 50 – 80 PLN netto + VAT w zależności od doświadczenia, w przypadku umowy o pracę - stawka do negocjacji
  • benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.