Sprzedawca w Sklepie Medycznym - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziale otolaryngologii, poszukujemy osoby na stanowisko

Sprzedawca w Sklepie MedycznymMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
  • Dobór i sprzedaż wyrobów medycznych
  • Zamawianie towarów
  • Dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb danej osoby

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy w sklepie medycznym
  • Certyfikat potwierdzający nadanie kwalifikacji do jej wykonywania (wydawany przez POLMED Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Wyrobów Medycznych)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kartę MultiSport
  • Finansowane zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.