Sprzedawca w markecie - elastyczne godziny pracy

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych

Wymagania:
-gotowość do wyrobienia książeczki sanepidowskiej
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)

Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
-stawka godzinowa 17 zł/h brutto.
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
- pracę zmianową w godz 8:00 -22:00

Miejsce pracy: Stare Babice

Cv proszę przesyłam poprzez portal lub zgłaszać się osobiście pod nr Tel 790790446