Sprzedawca w butiku premium

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, producenta włoskiej i luksusowej galanterii skórznej poszukujemy osób na stanowisko

Wymagania

Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna za:

profesjonalną obsługę klienta zgodną ze standardami Spółki

dbałość o estetyczny wygląd asortymentu i właściwy sposób ekspozycji kolekcji w sklepie

wykonywanie czynności administracyjnych

Wyślij swoje CV jeśli:

masz pierwsze doświadczenie w pracy w obsłudze klienta za sobą, najlepiej w branży retail

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

jesteś osobą uśmiechniętą i pełną entuzjazmu

lubisz włoskie torebki

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia wewnątrz struktur organizacji po 2 miesiącach

wynagrodzenie 20,19 zł brutto/h

możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

pracę w dynamicznym zespole, wyjątkową atmosferę pracy

możliwość współpracy na pół etatu oraz w pełnym wymiarze godzin

miejsce pracy: KLIF

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie