Sprzedawca telefoniczny- handlowiec

MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do firmy na Pradze Południe w Warszawie poszukujemy Sprzedawcy telefonicznego

Jesteśmy niewielkim biurem konsultingowo-usługowym zajmującym się pośrednictwem pracy w Polsce i innych krajach. Poszukujemy zorganizowanej, inteligentnej i pracowitej osoby, która odnajdzie się w telefonicznej sprzedaży usług poszukiwania personelu dla firm z różnych branż.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny oraz sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami Biznesowymi
  • Udział w realizacji kampanii sprzedażowych
  • Codzienny kontakt telefoniczny z klientem ciepłą oraz zimną bazę

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Wynagrodzenie w oparciu o wyniki sprzedażowe
  • Możliwość przejścia na pracę zdalną lub mieszaną
  • Świętowanie wspólnych sukcesów, aby lepiej się poznać!

Wymagania

Idealna osoba na tym stanowisku musi posiadać:

  • Uwielbia dzwonić, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta
  • Determinacja i ponadprzeciętna wytrwałość w dążeniu do celu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub telemarketingu (Minimum rocznego)
  • Niezależny i chętny do podejmowania wyzwań
  • Łatwe nawiązywanie połączeń
  • Komunikatywność, poprawna dykcja i miły głos
  • Silna motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole i efektywnego zarządzania swoim czasem
  • Posiadać silne poczucie samodyscypliny i odpowiedzialności za wykonywane obowiązki i ich rezultaty

 Mile widziane:

  • Praktyczne umiejętności posługiwania się językiem polskim i językami obcymi (j. angielski, j. rosyjski)
  • Znajomość procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej

Kontakt mailowy: biuro[at]magfin.pl

Prezentacja firmy

MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa <br/>Pośrednictwo pracy. <br/>Biuro ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne