Sprzedawca - suplementacja/kosmetyki

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca w sklepie stacjonarnym.

Sprzedawca

186/10/2019

Warszawa

Zakres obowiązków:

•Obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym;

•Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru suplementacji oraz kosmetyków;

•Obsługa kasy fiskalnej;

•Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie;

•Umowę o pracę;

•Stałe godziny pracy (10:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku, soboty 10:00 – 15:00);

•Pracę w estetycznym miejscu w przyjaznej atmosferze;

•Praca w dobrze zlokalizowanej oraz skomunikowanej lokalizacji - okolice hali Mirowskiej;

•Możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy specjalistycznej.

Wymagania

Wymagania:

•Znajomość lub/i zainteresowanie zdrowym stylem życia, kosmetologią (i pokrewnymi dziedzinami);

•Dyspozycyjność do pracy na pełen etat;

•Doświadczenie w sprzedaży ( mile widziane doświadczenie w podobnej branży);

•Uśmiech i komunikatywność w kontaktach z Klientami.

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna