Sprzedawca/ Pracownik małej gastronomii

PUTKA Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Piekarnie Cukiernie Putka to już nie tylko sklepy. Tworzymy miejsca idealne na „chwilę wytchnienia” przy aromatycznej kawie, wyśmienitym deserze, w dowolnym momencie dnia. Jeśli chcesz wraz z nami w piękny sposób udoskonalać firmę, dołącz do zespołu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Doceniamy zaangażowanie pracowników.
Jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Dla nas każdy jest ważny!
Potrafimy odnaleźć prawdziwy potencjał i dajemy szansę na rozwój.

Szukamy w Tobie:

Komunikatywności, otwartości na nowe rozwiązania i nowych ludzi.
Życzliwego podejścia do drugiego człowieka.
Umiejętności dzielenia się wiedzą.
Staranności w wykonywaniu obowiązków.
Dyspozycyjności.
Uśmiechu oraz energii.
Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy Ci:

Stałą umowę o pracę w rozwijającej się firmie (wciąż otwieramy nowe lokalizacje)
Wynagrodzenie w wysokości: 3600zł-4700zł brutto na pełen etat.
Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.
Przyjazną atmosferę pracy.
Szkolenie wdrażające.
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Zniżki na zakup produktów Piekarni Cukierni Putka.
Jeśli zależy Ci na stabilnej pracy, w której chcesz czuć się doceniany, dołącz do nas!

Zatrudnienie znajdziesz nawet od zaraz!

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu: 605 444 400 lub przesłanie aplikacji wraz z CV.

Prezentacja firmy

Piekarnie spod znaku Putka to szeroki asortyment wysokiej jakości... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie