sprzedawca - porcelana Villeroy & Boch (Warszawa - Blue City)

Fide

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do istniejącego sklepu z zastawą stołową Villeroy & Boch i wysokiej klasy wyposażeniem kuchni poszukujemy kandydatów na stanowisko

Sprzedawca

miejsce pracy: Warszawa - Centrum Handlowe Blue City

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • sprzedaż
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • udzielanie porad i pomoc klientom w podejmowaniu decyzji
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2000 zł netto + prowizja (1800 zł w trakcie okresu próbnego)
  • szkolenia

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (również studenci)
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • umiejętność obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sklepie
  • zamiłowanie do gotowania i dobrego jedzenia

Prezentacja firmy

Jesteśmy najstarszym i największym w Polsce sklepem internetowym oferują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 488PLN - 2 774PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie