Workhouse4you Sp. z o.o.

Spedytor

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR DROGOWY

Lokalizacja: Warszawa lub ZDALNIE

Wymiar: Pełen etat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5 000 zł – 20 000 zł brutto/mc (uzależnione od indywidualnej sprzedaży),
  • pakiet socjalny (karta sportowa, fundusz socjalny),
  • niezbędne narzędzia do pracy (m.in. laptop, telefon służbowy)
  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz przewoźników,
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie spedycji ładunków,
  • aktywna sprzedaż usług spedycji drogowej i przygotowywanie ofert spedycyjnych,
  • realizacja zysku ze sprzedaży usług spedycyjnych na wyznaczonym poziomie,
  • umiejętność doradztwa oraz analizowania potrzeb klienta,
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • terminowe rozliczanie i realizowanie zleceń oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • przygotowywanie okresowych raportów, zestawień oraz statystyk,
  • aktywne działania w budowaniu wartości firmy.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w transporcie FTL/LTL – warunek konieczny,
  • znajomość europejskiego i krajowego rynku transportowego,
  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane,
  • znajomość giełd transportowych m.in. trans, timocom – warunek konieczny,
  • znajomość programów TMS Nova lub Optima,
  • chęć rozwoju i budowania własnego działu spedycji drogowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobre umiejętności negocjacyjne,
  • łatwość nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na sukces i dążenie do celu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575486.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

 Workhouse4you(c.23651)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".