Spedytor Międzynarodowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy transportowej, która otwiera nowe biuro w Warszawie poszukuję osób na nowo tworzone stanowiska Spedytora Międzynarodowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja transportowa, która w związku z rozwojem otwiera nowe biuro w Warszawie. Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Międzynarodowego, które razem z firmą będą chciały rozwijać swój potencjał.

Opis stanowiska

  • Kontrola i monitorowanie realizacji zleceń przez podwykonawców, rozliczenia finansowe oraz obsługa dokumentacji transportowej
  • Planowanie i organizowanie całopojazdowych przewozów międzynarodowych transportem drogowym
  • Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • Praca na giełdach transportowych

Profil kandydata

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego
  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych
  • Znajomość przepisów celnych i finansowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio - zaawansowanym, umożliwiających swobodną komunikację.
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i sumienność

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page