Spedytor Międzynarodowy - transport drogowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Spedytor Międzynarodowy - transport drogowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa transportów międzynarodowych;
  • Negocjacje i zawieranie umów przewozowych z kontrahentami,
  • Przygotowanie przesyłek i organizowanie załadunków;
  • Monitorowanie realizowanych zleceń transportowych;
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów przewozowych;
  • Korzystanie z floty własnej do realizacji zleceń transportowych; oraz możliwość współpracy z przewoźnikami;
  • Udział w rozwoju działu spedycji międzynarodowej.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej zdobyte w branży TSL;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zorientowanie na potrzeby klientów oraz jakość realizowanych zleceń;
  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie;
  • Korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość udziału w projektach i szkoleniach;
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi;
  • System premiowy;
  • Dostęp do siłowni znajdującej się na terenie oddziału.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.