Specjlista ds. Wsparcia Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0030464
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów;
  • Udział w spotkaniach handlowych z Klientami;
  • Podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, udział w negocjacjach warunków współpracy z potencjalnymi klientami;
  • Współpraca w ramach zespołu sprzedażowego;
  • Uczestnictwo w targach pracy, reprezentowanie firmy na zewnątrz firmy.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów z sektora B2B;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta (połączenia wychodzące)
  • Silna orientacja na cel i wyniki;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Zdolność do nawiązywania oraz podtrzymywania długofalowych relacji;
  • Umiejętność docierania do klientów docelowych;
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Oferta:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów;
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon;
  • Ciekawa praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi