Specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju projektu z obszaru badań rynkowych i szkoleń

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Specjalistyczna firma doradcza działająca w branży farmaceutycznej poszukuje specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju  projektu z obszaru badań rynkowych i szkoleń

Zakres obowiązków:

- Promocja i aktywna sprzedaż produktów firmy w środowisku firm farmaceutycznych i sieci aptecznych

- Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem systemu badającego dane rynkowe.

- Koordynacja prac członków zespołu projektowego – współpraca z administratorem systemu, dostawcami    danych.

- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

- Negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz zawieranie umów.

- Przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów.

- Realizacja celów biznesowych i planów kwartalnych.

- Szkolenie klientów z zakresu wykorzystania narzędzia badawczego

Wymagania:

- przedsiębiorczość

- pozytywne nastawienie i kreatywność

- doświadczenie w pracy w aptece jako technik farmaceutyczny

- zdolności analityczne i negocjacyjne

- umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami

- dobra organizacja pracy

- znajomość MS Office, Social Media

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

- pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

- szkolenia

- dowolny model współpracy (B2B, umowa o pracę)

- duże możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy