Specjalisty ds. Kadrowo-Administracyjnych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z zewnętrznym biurem rachunkowych w zakresie obsługi kadrowo - płacowej pracowników grupy kapitałowej, przygotowywać wszelkie potrzebne dokumenty wewnętrzne oraz stanowić merytoryczne wsparcie dla działów biznesowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, wiodącego funduszu inwestycyjnego, z uwagi na dalszy rozwój poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Specjalisty ds. Kadrowo-Administracyjnych.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa kadrowa (przygotowywanie umów i aneksów, prowadzenie akt osobowych, wystawianie zaświadczeń)
  • Ewidencja czasu pracy, w tym monitorowanie wykorzystania urlopów
  • Organizacja i nadzór nad szkoleniami BHP, badaniami wstępnymi i okresowymi pracowników
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Współpraca z firmą zewnętrzną naliczającą płace
  • Organizacja obiegu dokumentów w firmie, w tym korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Pomoc w organizacji podróży służbowych i eventów
  • Prowadzenie rejestru faktur
  • Rozliczanie delegacji, kart i przejazdów taksówkami
  • Udział w innych projektach wynikających z bieżących potrzeb
  • Dodatkowe obowiązki ad hoc wsparcia działań administracyjnych firmy i działów

Profil kandydata

  • 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane wcześniejsze doświadczenia w pracach asystenckich, a następnie działach merytorycznych)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na nowe wyzwania, wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Chęć pracy w biznesowym i dynamicznym środowisku, multi-zadaniowość
  • Szybkość, dokładność, skrupulatność, pozytywne nastawienie
  • Umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia, w prestiżowym środowisku, realną możliwość rozwoju i pracę pełna nowych wyzwań zawodowych. Ponad to dynamiczne otoczenie oraz otwartą i pozytywną atmosferę pracy w gronie zaangażowanych profesjonalistów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page