Specjalista\ka ds. cudzoziemców ze znajomością języków

MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do firmy na Pradze Południe w Warszawie poszukujemy Specjalista\ka ds. cudzoziemców ze znajomością języków: polski, angielski, rosyjski

Jesteśmy małym biurem usługowo - konsultingowym zajmującym się załatwianiem dokumentów dla cudzoziemców w Polsce. Poszukujemy zgrabnej, rozumnej i operatywnej osoby, która świetnie odnajdzie się w pracy działu zajmującego się obsługą dokumentów do legalnego życia i pracy cudzoziemców w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów i wniosków umożliwiających cudzoziemcom legalny pobyt i pracę
  • Koordynowania procesu legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
  • Kontakty z instytucjami państwowymi w zakresie procedur związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
  • Monitorowania przestrzegania terminów
  • Komunikacja z klientami: przez telefon, e-maile, formularze i czat na stronie internetowej oraz podczas osobistych wizyt klientów

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Świętowanie wspólnych sukcesów, aby lepiej się poznać
  • Stabilną i ciekawą pracę

Wymagania

Idealna osoba na tym stanowisku musi posiadać:

  • Praktyczne umiejętności posługiwania się językiem polskim i językami obcymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość prawa pracy oraz legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce

Kontakt mailowy: biuro[at]magfin.pl

Prezentacja firmy

MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa <br/>Pośrednictwo pracy. <br/>Biuro ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta