Opis stanowiska pracy

6. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1) Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników m.in.:
a) Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników,
b) Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników m.in. sporządzanie umów o pracę, sporządzanie świadectw pracy i innych,
c) Sporządzanie dokumentów i prowadzenie teczek dotyczących awansu zawodowego nauczycieli,
d) Kontrola ważność badań lekarskich,
2) Sporządzanie sprawozdań GUS,
3) Pomoc w pozyskiwaniu nowych pracowników,
4) Przygotowywanie dokumentów pod listę płac,
5) Obsługa i przekazywanie danych w programie SIO,
6) Przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja współpracy z WOW, DBFO, Kuratorium.

Wymagania

4. Wymagania niezbędne:
1) Wykształcenie wyższe – o przynajmniej jednym kierunku lub zakresie: ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo i udokumentowany czteroletni staż pracy
2) Wykształcenie średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe o specjalności ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo i udokumentowany pięcioletni staż pracy
3) Posiada obywatelstwo polskie,
4) Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych,
5) Brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
6) Nieposzlakowana opinia,
5. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:
1) Znajomość obsługi komputera (programy Word, Exel, OpenOffice, poczta elektroniczna, Internet)
2) Umiejętność organizowania własnej pracy,
3) Wysokie zdolności interpersonalne,
4) Chęć podejmowania wyzwań,
5) Znajomość prawa pracy i Karty nauczyciela,
6) Odpowiedzialność,
7) Dyspozycyjność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
8) Mile widziane doświadczenie na stanowisku kadrowym i/lub w szkolnictwie.

Prezentacja firmy

Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu Zośka w Warszawie ul. Osiecka 28/32

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do 31.08.2021
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
20% premii+dodatek stażowy
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja