Specjalista w dziale handlowym

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Karczew, Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Karczew, Warszawa

Oferta:

  • umowe o prace podpisywaną bepzośrednio z naszym klientem
  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • biznesowe godziny pracy 8-16 / 9-17
  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym
  • firma przyjazna środowisku

Wymagania:

  • min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pracy w sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegłość w MS Office
  • energia, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • monitorowanie trendów sprzedaży na rynku i współpraca przy opracowywaniu strategii sprzedaży
  • identyfikowanie wąskich gardeł w procesie sprzedaży
  • przygotowywanie ofert i zamówień
  • aktualizacja bazy danych klientów w systemie
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego i organizacyjnego działu handlowego
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Miejsce pracy: Karczew

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy