Specjalista w Biurze Finansów

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Firma z branży transportowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki/ zadania:

  • prowadzenie przedsądowej windykacji należności,
  • przygotowanie, uzgadnianie i realizacja porozumień kompensacyjnych,
  • bieżące monitorowanie stanu należności i zobowiązań,
  • współpraca z bankami w ramach obsługi bankowej Spółki,
  • realizacja w określonym zakresie procesu obiegu faktur w Centrali Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku finanse, rachunkowość,
  • znajomość zasad rachunkowości i finansów, aspektów prawnych w zakresie zobowiązań i należności,
  • znajomość pakietu Ms Office, systemów finansowo- księgowych a także mile widziana znajomość systemów bankowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.