Specjalista Systemów DEG DMS

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116947

IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista systemów DEG, DMS w zespole DevOps

Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w obszarze DEG (Legodo-Opentext, Compart-Compart), DMS (Filenet - IBM),
  • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów i żądań zmian oraz wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów informatycznych,
  • Analiza wymagań użytkowników oraz współudział w tworzeniu koncepcji rozwiązań, ich architektury i projektu technicznego,
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi zgłaszającymi niepoprawne działanie aplikacji DEG, DMS,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania zmian oprogramowania,
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających działanie aplikacji DEG, DMS oraz procesów biznesowych,
  • Nadzór nad integracją obszaru DEG, DMS z pozostałymi systemami,
  • Udział w definiowaniu dobrych praktyk i standardów w powierzonym obszarze oraz metod jej dokumentowania,
  • Capacity planning dla aplikacji DEG, DMS.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w kierunku Informatyka, lub inne techniczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego specjalisty/konsultanta IT,
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • Mile widziana znajomość innych systemów Filenet,
  • Wymagana znajomość zagadnień z relacyjnych baz danych i serwerów aplikacji,
  • PLSQL, Java,
  • Dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów,
analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT (Aris, Enterprise Architect),
  • Znajomość teorii i metodyk tworzenia systemów informatycznych,
  • Znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland