Specjalista/Starszy Specjalista w Biurze Zamówień Publicznych

Warszawa, mazowieckie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • prowadzenie postępowań o zamówienie publiczne do których nie stosuje się ustawy Pzp,
  • współpraca z zespołami merytorycznymi w zakresie przygotowania kompletnej dokumentacji do wszczęcia postępowania o zamówienie publiczne, do których nie stosuje się ustawy Pzp,
  • bieżące udzielanie wyjaśnień i informacji z zakresu zamówień publicznych,
  • sporządzanie dokumentów i informacji na potrzeby współpracy z audytorami, kontrolerami i przedstawicielami innych instytucji uprawnionych do prowadzenia kontroli projektów i działań realizowanych i wdrażanych przez Agencję w zakresie zamówień publicznych, do których nie stosuje się ustawy Pzp.

Oczekujemy /wymagania konieczne/:

  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze/ekonomiczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (dla starszego specjalisty – 5-letnie doświadczenia zawodowe) w przygotowywaniu lub prowadzeniu postępowań o zamówienie publiczne lub doradztwie z zakresu zamówień publicznych,
  • bardzo dobra znajomość zasad udzieleni zamówień w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE (zasada konkurencyjności),
  • umiejętność współpracy w zespole.

Dodatkowo /wymagania pożądane/:

  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań o zamówienie publiczne w oparciu o ustawę Pzp, w tym współfinansowanych ze środków UE,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań o zamówienie publiczne współfinansowanych ze środków UE,
  • znajomość specyfiki działań realizowanych przez Agencję,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach,
  • atrakcyjną lokalizację z dobrym dojazdem do biura.

Termin zgłoszeń: do 29 maja 2019 r.

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i... kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja Publiczna , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Prawo / Prokuratura , Praca Administracja / Sekretariat