Specjalista/Starszy Specjalista (projekty edukacyjne)

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Udział w przygotowywaniu założeń i Regulaminów konkursów do PO WER

Udział w ocenie wniosków o dofinansowanie

Prowadzenie zamówień publicznych na potrzeby realizacji Działań z POWER

Sporządzanie sprawozdań i raportów nt. stanu realizacji projektu

Obsługa baz danych, w tym obsługa Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych (SOWA) oraz SL2014

Przygotowywanie komunikatów na temat realizowanych z POWER Działań

Udział w prowadzeniu projektów edukacyjnych

Wymagania:

Konieczne:

1. Wykształcenie wyższe magisterskie

2. Doświadczenie zawodowe:

- Specjalista – min. 2 lata w pracy w administracji publicznej oraz min. 1 rok we wdrażaniu lub rozliczaniu projektów współfinansowanych z EFS lub prowadzeniu projektów edukacyjnych lub analitycznych dla przedsiębiorców

- Starszy specjalista - min. 3 lata w pracy w administracji publicznej oraz min. 2 lata we wdrażaniu lub rozliczaniu projektów współfinansowanych z EFS lub prowadzeniu projektów edukacyjnych lub analitycznych dla przedsiębiorców

3. Znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem funduszy strukturalnych w okresie 2014-2020 oraz realizacją zamówień publicznych:

- Bardzo dobry poziom znajomości z zakresu wdrażania projektów szkoleniowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

- Bardzo dobra znajomość aktów prawnych i dokumentów programowych związanych z wdrażaniem Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce

- Znajomość procedur udzielania zamówień ze środków publicznych w jednostkach administracji publicznej

- Znajomość zagadnień z zakresu komunikacji działań publicznych

- Znajomość zagadnień z zakresu prowadzenia działań edukacyjnych lub analitycznych dla przedsiębiorców

4. Komunikatywna znajomość języka angielskiego

5. Bardzo dobry poziom obsługi MS Office

Pożądane:

1. Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu ekonomii, finansów, komunikacji i marketingu

2. Znajomość zagadnień z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania strategicznego, zamówień publicznych

Inne:

Rzetelność, skrupulatność, kreatywność, poszukiwanie nowych rozwiązań

Dobra organizacja czasu pracy

Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

Oferujemy:

Umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę przy interesujących projektach

Zatrudnienie w centralnej lokalizacji Warszawy

* Oferta pracy tymczasowej