Specjalista / Starszy Specjalista ds. Finansów i Kontrolingu

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1150663

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji działającej w branży RTV/AGD – poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty / Starszego Specjalisty ds. Finansów i Kontrolingu.

Twoje nowe obowiązki:
Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało wspieranie przy procesie obiegu i archiwizacji dokumentów finansowo-księgowych i administracyjnych, prowadzenie przeglądów limitów kredytowych per client i komunikacja z brokerem, a także obsługa kadr i płac. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za analizę AR, analizę leasingów pod kątem IFRS 16, analizy finansowe cykliczne oraz ad hoc, a także współpraca z SSC. Zakres obowiązków może być rozszerzony w przypadku osób z większym doświadczeniem.

Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (min. poziom B2) oraz j. angielskiego (min. poziom B2), minimum 2 lat doświadczenia w obszarze księgowości/audytu/kontrolingu, oraz gruntownej znajomości przepisów podatkowych i zasad rachunkowości. Idealny Kandydat powinien być osobą chętną do rozwoju oraz poszerzania horyzontów, ambitną, otwartą na wyzwania, potrafiącą pracować na kilku projektach jednocześnie.

Co otrzymujesz w zamian?
Nasz Klient oferuje ciekawe, rozwojowe i samodzielne stanowisko w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, system premiowy, dofinansowanie wakacji), a także możliwość podróży służbowych do Szwajcarii.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland