Specjalista serwisu zasilaczy UPS , rozdzielnic elektrycznych, układów medycznych IT

Meredit

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko - Specjalista serwisu zasilaczy UPS, rozdzielnic elektrycznych, układów medycznych IT.

Zakres odpowiedzialności: uruchomienia, montaże, przeglądy, naprawy:

rozdzielnic elektrycznych sieci medycznych IT,
zasilaczy gwarantowanych UPS,
układów kontroli rezystancji izolacji.

Ponadto kontrola obiegu dokumentów, pilnowanie terminów, kontrola jakości wykonania robót zleconych podwykonawcom, jak i wykonywanych przez firmy zamawiające, dobór wyposażenia, przygotowanie dokumentacji serwisowej i ewidencji usług serwisowych, współpraca z działem realizacji i produkcji.

Oferujemy interesującą pracę z jasno określonym zakresem obowiązków, z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności, motywacyjne wynagrodzenie, wyposażenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

uczciwość, zaangażowanie
zmysł techniczny
praktyka zgodnie z opisem stanowiska pracy
uprawnienia pomiarowe do 1kV
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikacyjnym będzie dodatkową zaletą.

Prezentacja firmy

MEREDIT jest firmą zajmującą się specjalistycznymi układami zasi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria